Verifică Opinii
Nu ai încredere în noi, ai încredere în clienții noștri.
Am fost sunat ca nu mai au mozzarella sticks,am fost de acord sa imi trimita comanda fara,dar am fost taxat si pt mozzarella
Excelent, totul
Foarte bun
-
Cea mai buna shaorma din oraș!
Ieri sora mea mai mica a mancat de la voi si astazi a ajuns la spital starii de vomă si se simte foarte rau si mama mea la fel stari de vomă
Shaorma cu extra cașcaval foarte buna!
Timp de asteptare 2 ore, lipsa produse
Mi-e foame ! 🤭🫣🤣😎
Minunat!!!
Produse de calitate,livrare prompta
Foarte buna dar de multe ori ajunge rece la livrare
Minunat
A lipsit wafa
Pe aia o asteptam
de zece ca intotdeauna🦾
the best delivery&products in clung so far!!🦾
Servicii si produse excelente!
Servicii si produse excelente!
Comanda a sosit foarte târziu
Mâncarea a ajuns rece!
Livrare rapida ! Foarte gustoase !
Recomand!