Verifică Opinii

Nu ai încredere în noi, ai încredere în clienții noștri.

Am fost sunat ca nu mai au mozzarella sticks,am fost de acord sa imi trimita comanda fara,dar am fost taxat si pt mozzarella

Gheorghe

Excelent, totul

Nica

Foarte bun

Patru

-

Leca

Cea mai buna shaorma din oraș!

Dimboviceanu

Ieri sora mea mai mica a mancat de la voi si astazi a ajuns la spital starii de vomă si se simte foarte rau si mama mea la fel stari de vomă

Constantin

Shaorma cu extra cașcaval foarte buna!

oncioiu

Timp de asteptare 2 ore, lipsa produse

Gheorghe

Mi-e foame ! 🤭🫣🤣😎

Mustea

Minunat!!!

Mustea

Produse de calitate,livrare prompta

Braga

Foarte buna dar de multe ori ajunge rece la livrare

Onofreiciuc

Minunat

Anda

A lipsit wafa
Pe aia o asteptam

Mihaela

de zece ca intotdeauna🦾

Alex

the best delivery&products in clung so far!!🦾

Alex

Servicii si produse excelente!

Savulescu

Servicii si produse excelente!

Savulescu

Comanda a sosit foarte târziu

Marinela

Mâncarea a ajuns rece!

Ionut

Livrare rapida ! Foarte gustoase !

Onofreiciuc

Vă mulțumim pentru recenzia pozitivă! 🤗
~ Echipa Ador Kebab

Recomand!

Ionut

Vă mulțumim pentru recenzia pozitivă! 🤗
~ Echipa Ador Kebab